Nanjing Tianyi Otomobil Elektron Manufacturing Co, Ltd

Önce müşteri! Kalite Odaklılık!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd.

Sertifika
iyi kalite Kıvılcım Teli Konnektör satış için
TY'nin büyük bir potansiyeli var. Umarım daha iyi olur.

—— Catherine, Rusya'dan

Güzel bir fabrika ve güleryüzlü ekip. TY'nin ürününün kalitesi iyidir. Lütfen tut!

—— James, ABD'den

Kalite sorun değil. Daha fazla ürün çeşidi olmasını diliyorum.

—— Abel

Ben sohbet şimdi

Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd. Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd. Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd. Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd. Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd. Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd. Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd. Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd.
Main Building Lab Testing Lab Testing Samples Workshop Vulcanization Assembly Line Injection Molding

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Ty
No. Çalışanları : 10~50
Yıllık satış : 2,000,000-5,000,000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 90% - 100%

Nanjing Tianyi Otomobil Elektrik Üretim A.Ş. Ltd

1999 yılında kurulan Nanjing Tianyi ( TY ) ateşleme bobinleri, ateşleme kablosu setleri, kıvılcım fişleri için yalıtım manşonu ve direnç gibi otomobil parçalarının uzmanlaşmış bir üreticisidir. Nanping'deki Lishui İlçesi'ndeki Dongping Endüstri Parkı'nda bulunan Nanjing Lukou Uluslararası Havaalanı, Jiangsu Yanjiang Otoyolu ve Ninghang Otoyolu sadece 10, 0.5 ve 1 kilometre uzaklıkta bulunan TY, önemli ulaşım ağlarına kolay erişime sahiptir.

Şirket, yaklaşık 17.350 metrekarelik alanı kaplıyor ve bir çok gelişmiş özelliği barındırıyor. Fabrikada, lastik önyükleme ve alt montaj için atölyeler, direnç, ateşleme bobini, çerçevesiz bobin ve kalıplama kurulmuştur.

Kauçuk önyükleme ve alt montaj atölyesi kauçuk enjeksiyon kalıplama makinesini benimser. Günlük üretim kapasitesi 100 binin üzerinde olmuştur. Bu ürünler çoğunlukla otomobil ve motosiklet türlerinde uygulanmaktadır.

Direnç atölyesinde plastik enjeksiyon kalıplama makinesi ile günlük kapasite 80 binin üzerinde. Bu dirençler çoğunlukla otomatik motorlarda ve kazan ateşleme sisteminde kullanılır.

TY, her çalışma prosedüründe sıkı kalite kontrolü ile otomatik olarak ateşleme bobininin tüm bileşenlerini üretir, uzun ömürlü, büyük güç ve istikrarlı performans garantiler. Günümüzde, ateşleme bobini ve ateşleme kablosunun yıllık üretim kapasiteleri sırasıyla 800 bini ve 500 bini aşmıştır.

Çerçevesiz bobin, röle, alet ve sayacın özel tipi için kullanılır. 10 yıldır askeri alanda çalışıyor. Şimdi yıllık üretim 100 bine ulaştı.

Günümüzde, fabrika kendimiz ve müşterilerimiz için tüm kalıpları geliştirebilen ve üretebilen kendi işleme merkezini kurmuştur. Üretim süresi kısaltılabilir aynı zamanda şirket yüksek verimlilik ve daha fazla ekonomiden yararlanabilir.

Test merkezinde, şirket IC yüksek gerilim dengesi, yüksek ve düşük sıcaklık yaşlanma test kutusu, elektronik gerilme test cihazı, silikon sertlik test cihazı, infrared test cihazı ve tuz sis test cihazı gibi kauçuk ürünlerini test etmek için profesyonel ekipmanlara sahiptir. Ateşleme bobinlerinin kalitesi için, yüksek gerilim test cihazları, uyarıcı ateşleme ekipmanı ve bobin direnci, endüktans, dönüş sayısı, izolasyon ve kısa devre testi için bilimsel cihazlar bulunur.

TY, Avrupa, Kuzey Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve Tayvan ihracat ürünleri. Şirket, ISO / TS16949 sertifikasını geçti. Dürüstlük ruhu içinde, şirket müşterilerin lehine kazanmıştır. Gelecekte, şirket daha fazla başarı elde etmek için ilerlemeye devam edecektir.

İletişim bilgileri
Nanjing Tianyi Automobile Electric Manufacturing Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Vicky

Tel: 13813093853

Faks: 86-025-56612198

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)